Понедельник, 06.05.2024, 14:41
Приветствую Вас Гость | RSS

Бібліотека Жовтоводського педагогічного коледжу

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Новини 2

1-2-3-4-5 -6


                                                   

До уваги студентів 31-Д та 31-Ш груп!

Пропонуємо ознайомитись з віртуальною виставкою "Гра - супутник дитинства", яка допоможе вам підготуватись до літньої педагогічної практики


ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПРАЦІВНИКІВ БІБІЛІОТЕК

24 квітня 2019р. на базі бібліотеки Жовтоводського педагогічного коледжу відбулось засідання РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПРАЦІВНИКІВ БІБІЛІОТЕК ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг.
З стрімким розвитком інформаційних технологій, також стрімко змінюється і користувач бібліотеки. «Покоління Googl» прагне здобувати інформацію швидко, значно частіше віддає перевагу візуальній інформації над текстовою, тому диктує впровадження нових форм та методів бібліотечної роботи. Тож дуже важливі такі зустрічі, обмін досвідом, аналіз роботи провідних наукових бібліотек.
Постійне прагнення адміністрації коледжу та працівників бібліотеки зробити бібліотеку сучасною, успішною, такою, що завжди оновлюється та розвивається, дає можливість гідно зустріти колег та гостей закладу.
Оснащення бібліотеки мережею Internet , певною кількістю (8) комп’ютерів, електронним каталогом, електронними підручниками та ін., спрямовано на формування інформаційної культури користувачів та всебічного розвитку студентів.
Учасників регіонального семінару привітали директор коледжу С.СКанівець та студентський ансамбль «Лілея» під керівництвом О.Шарової.
Завідуючі бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а. отримали сертифікати учасника семінару «Інформаційна культура користувачів— важлива умова ефективного використання бібліотечних ресурсів».

Більше фото на facebook


ВРЯТУЄМО _ ПЛАНЕТУ_ РАЗОМ!

22 квітня – День Землі. Його мета – привернути увагу людей до необхідності вирішення екологічних проблем і зробити свій внесок у поліпшення екологічної проблеми.

Зараз планета Земля, як ніколи, потребує нашої уваги та піклування. Забруднене довкілля може принести важкі наслідки.

Тому, найкращий подарунок для нашої планети – це піклування про її здоров’я!

Запрошуємо переглянути книжкову виставку "ВРЯТУЄМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!"

та виставку динозаврів з колекції Н.Подолян та її онука Броніслава.

 

Більше фото на facebook

 


«МИКОЛА ГОГОЛЬ. З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

1 квітня 210 років з Дня народження М. В. Гоголя

Микола Гоголь – одна з самих містичних постатей літератури ХІХ століття. Його життя та творчість такі багатогранні, що до сьогоднішнього дня викликають інтерес дослідників.

1 квітня відзначається 210-та річниця від дня народження визначного українського письменника, драматурга, поета, історика, фольклориста Миколи Гоголя. Уже понад два століття Гоголь залишається одним із найзагадковіших письменників. Часом світлий і іронічний, частіше – похмурий, напівбожевільний, і завжди – невловний і магічний.

Автор відомих творів: «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Вій», «Ревізор», «Тарас Бульба», «Пропала грамота» та багато інших, зумів зобразити світ очима українця, такий, який бачив навколо, з усіма національними особливостями та історичними аспектами, фольклором і українським духом.

З нагоди 210 річниці народження Миколи Гоголя в бібліотеці педагогічного коледжу експонується книжково-ілюстративна виставка «Микола Гоголь. З Україною в серці».

Запрошуємо до перегляду!

 

Більше фото на facebook


ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ 21-Д групи З ПЕРЕМОГОЮ!
21 березня у читальному залі бібліотеки в рамках Тижня дитячого та юнацького читання було проведено Інтелектуальний RING «Знавці літератури». Команди 21- Д та 22-Ш груп в розважальній формі оновлювали та доповнювали свої знання з української та світової літератури за допомогою запитань та тестів.
Етапи конкурсу Інтелектуальний RING : розминка, «Безмежні літературні скарби», «Літературний калейдоскоп», а також завдання для глядачівмістили питання, взяті з посібників та електронних тестів, що рекомендовані при підготовці до ЗНО. Дуже цікавими виявилися музичні «запитання» від студентського вокального колективу «Лілея». (Керівник Olha Azovskay - Sharova) Прозвучали уривки музичних творів на слова Л.Українки, Т.Шевченка, Марусі Чурай, Л.Глібова та ін., які треба було вгадати.
Треба бути об’єктивними: перемога у кількісті балів між командами склала дуже маленький відрив.


ВШАНОВУЄМО ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

9 березня – 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Титанічна постать Тараса Шевченка для всіх українців є «апостолом правди і науки», свідомістю і совістю нації. Геніальність Великого Кобзаря полягає в його всебічній талановитості. Його твори не втрачають своєї актуальності і сьогодні, перечитуються протягом багатьох років.
Всіх, хто бажає черговий раз доторкнутися літературної спадщини Великого Кобзаря, відкрити для себе глибину поезії та цікаву інформацію про життя Т.Шевченка, запрошуємо переглянути книжкову виставку
«Постать Тараса Шевченка в історії України».


А ЖІНКА В СВІТ ПРИХОДИТЬ ДЛЯ ЛЮБОВІ!

Напередодні найулюбленішого жіночого свята 8 Березня, бібліотекою коледжу було підготовлено та проведено заходи, що присвячені цьому дню.

«СВІТ ЗАХОПЛЕНЬ ЖІНКИ». Під такою назвою організовано цикл виставок.

В колективі нашого коледжу величезна кількість обдарованих, майстровитих, креативних особистостей. Скільки краси створюється руками наших талановитих студентів та викладачів! Дехто має вподобання та захоплення колекціонувати твори мистецтва, вишивати, створювати картини з пазлів, подорожувати, колекціонувати сувеніри та ін. Тому було оформлено виставки картин вишитих бісером викладача І.Пожималової, картин, складених з пазлів викладача Н.Гончарук, виставки керамічних статуеток викладачів Н.Балицької та Л.Захарченко та виставка сувенірів з різних країн світу О.Шарової

Також бібліотекою коледжу та студентами 21-Ш та 31-Ш груп була проведена літературно – музична композиція «Мереживо жіночності». Захід проходив в інтелектуально – розважальній формі: студенти відповідали на питання вікторин «Жінки у міфах та легендах» та «Знайди пару літературному герою»; згадали найвідоміших сучасних жінок – українок в культурі, літературі, мистецтві; пограли в гру «У кожного своє кохання».
Студентам було рекомендовано книги сучасних українських авторів, які у своїх творах відтворюють події сьогодення, розповідають як складаються долі молодих дівчат, жінок у нинішньому непередбачливому світі.
Захід набув романтичних відтінків завдяки викладачу М.Горланю та учням музичної школи по класу гітари. Лунали чудові музичні твори: «Весняний блюз», «Весняні струмочки», вальс «Подих весни», романс «Зустріч» та ін.

 

Більше фото на facebook


УКРАЇНЦІ – НАЦІЯ ГЕРОЇВ!

Під такою назвою бібліотекою коледжу було організовано цикл виставок національно – патріотичного спрямування. Героїчні сторінки історії України відкриваємо для себе завдяки героям усіх поколінь та виховуємо гордість та любов до рідної батьківщини!

До Дня Героїв Небесної Сотні:

  • книжково-ілюстраивна виставка «Небесна Сотня. Історія Нескорених»;
  • до Дня ушанування учасників бойових дій на території інших держав виставка «Солдат війну не обирає»;
  • день памяті Героїв Крут було відзначено виставкою «Їм у віках судилося безсмертя».

Метою виставок було показати внесок співвітчизників в історію та майбутнє України, формувати справжнього патріота та виховувати почуття патріотизму.

Усі ці виставки визвали інтерес у студентів та викладачів, що масово переглянули матеріали експозицій.

 


 

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ

спеціальних дисциплін спеціальності «Початкова освіта»!

Бібліотека коледжу отримала комплект примірників «Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти. 1-2 класи. Нова українська школа». Пропонуємо використовувати нові примірники під час навчання!

 

 


ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Соборності України – свято, яке відзначають 22 січня.

Цього року виповнюється 100 років від тоді, коли, 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві було оголошено Акт злуки про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Україну.
Щороку, в цей день весь український народ із вдячністю згадує всіх героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. Великий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація. На довгому і тернистому шляху українського народу до цього ідеалу була Злука УНР і ЗУНР – подія великого історичного значення.

На допомогу керівникам груп та студентам, що готують виховні години, бібліотекою коледжу організовано виставку сценаріїв та тематичних матеріалів для проведення виховних годин у групах «На шляху до соборної України» та книжково - ілюстративну виставку «Від історичної злуки до омріяної злагоди».

 


ЗИМА У КНИЖКОВОМУ МІСТІ

Незабаром Новий рік! Так приємно спостерігати за справжньою зимою, брати участь у Новорічних та Різдв’яних святах!
А на книжкових поличках вже є чимало історій, які розповідають про прихід зими, Святого Миколая, як зустрічають Новий рік в інших країнах, новорічні дива та Різдво. Тож сьогодні, щоб поринути у справжню зиму, пропонуємо Вам звернути увагу на виставку - казку новорічно - різдвяних книг «Зима у книжковому місті».

Розуміючи , що у студентів та викладачів зараз дуже напружений час: контрольні, заліки, екзамени, і що за цими клопотами ви зможете забути взяти собі цікаву книгу на канікули, бібліотека коледжу організували для вас «Бібліокошик», з якого ви можете взяти собі додому книгу без запису у бібліотеці.
Не турбуйтесь, що без запису! Повернете після канікул!

Зимова погода дарує відчуття надії і радості. Як тут не повірити, що всі бажання неодмінно збудуться!
Готуючись до зимових свят бібліотекою створено ретро - виставка новорічних іграшок "Прикраси ялинкові - яскраві, пречудові!" яка демонструється у читальній залі бібліотеки. Новорічні прикраси різноманітних форм і років виготовлення представлено на виставці. Виставка цікава не тільки студентам, а й викладачам. Адже побачивши знайому новорічну прикрасу зі свого минуло, немов знову потрапляєш у дитинство. Щиро запрошуємо до перегляду ретро – виставки!

 


ТВОРЧА ЗУСТРІЧ "ДОТОРКНУТИСЬ ДУШЕЮ ДО РІДНОГО СЛОВА"

 

01.11.18р. у бібліотеці відбулась зустріч студентів коледжу з поетесою Ніною Романівною Фесенко.Творча зустріч «Доторкнутись душею до рідного слова» присвячена виходу другої книги Н.Фесенко «Вірю і люблю!» та приурочена до Дня української писемності та мови. Присутні на заході студенти та викладачі коледжу слухали талановиту поетесу та насолоджувались поетичними рядками в авторському виконанні, дізнались факти з біографії та особистого життя пані Ніни. Всі запрошені на зустріч отримали велику насолоду від спілкування не лише як з поетесою, а й як з чарівною жінкою. Виразно та емоційно були прочитані вірші Н.Фесенко у виконанні студентів Г.Іщенко та Ю.Смелянець.

Прекрасним доповненням чудової зустрічі були музичні твори у виконанні талановитого гітариста М.Горланя.

Бажаємо Ніні Романівні нових творчих здобутків та сяяти яскравою зіркою у великій Галактиці поезії!

Більше фото на facebook


ЗУСТРІЧ З ХУДОЖНИКОМ «СВІТ ОЧИМА МИТЦЯ»

Напередодні Дня художника України в читальному залі бібліотеки відбулась зустріч студентів та викладачів коледжу з талановитим художником, відомою у місті обдарованою особистістю Ярославом Милосердним.

Виставка творчого доробку Ярослава Милосердного розкриває справжній художньо – мистецький талант її автора та показує його працю протягом тривалого часу.

Присутні на зустрічі ознайомились з творчим комплексом картин

в основі яких чудові пейзажі різних куточків нашої країни. Треба мати великий хист, обдарованість, володіти майстерно пензлем, щоб так чуттєво змальовувати чудові краєвиди, передавати справжні кольори неба, квітів, луків.

Студентам коледжу притаманне почуття прекрасного, естетичний смак, тому вони з великим зацікавленням та задоволенням знайомились з творчим шляхом художника, тонкощами роботи майстра, ставили запитання та з вдячністю слухали відповіді. Зустріч справила особливо теплі враження та залишила приємні спогади від спілкування з художником, а також і як з майбутнім колегою – вчителем.

Більше фото на facebook


ЗАПРОШУЄМО ДО «КНИЖКОВОГО МІСТЕЧКА»!

Бібліотек@: все тут, всі тут!

Під таким гаслом цього року відзначають Всеукраїнський день бібліотек (30 вересня) віддані служителі та шанувальники книги.

Бібліотекою коледжу створено виставку – інсталяцію «Книжкове містечко» з символічними назвами вулиць Педагогічної літератури, Художньої літератури, Казкової літератури, Довідкової літератури.

Завітайте до бібліотеки та святкуйте разом з нами!

 

 


30 ВЕРЕСНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Всеукраїнський день бібліотек відзначаємо разом із студентами та викладачами.

Це чудова можливість нагадати молоді про книгу та читання, привернути увагу самої прогресивної частини суспільства до головного храму науки- бібліотеки!

ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ!


ДО 100 РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського за рішенням 39-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО включено до Календаря пам`ятних дат ЮНЕСКО і святкуватиметься впродовж 2018 року.

Бібліотекою Жовтоводського педагогічного коледжу проведено роботу зі збирання матеріалів щодо вивчення спадщини В.О. Сухомлинського за період 1970–2018 років та укладено бібліографічний список літератури «Сучасний вимір та нові грані педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського» із творів В.Сухомлинського та за матеріалами періодичних видань останніх років.

 

(натисніть на картинку)


ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ У ВИМІРІ СТОЛІТТЯ

28 вересня минає 100 років від дня народження Василя Сухомлинського.
Минуле століття подарувало освітянській спільноті великого українця – знаного і шанованого в усьому світі мислителя, педагога – практика Василя Олександровича Сухомлинського.
В.Сухомлинський – автор понад 36 монографічних праць і брошур, 600 статей, близько 1200 художніх творів для дітей. Загальний наклад його книжок складає десятки мільйонів примірників як у нашій країні, так і за її межами.
Сьогодні ім’я цього педагога з власним оригінальним творчим почерком відоме освітянській спільноті в усьому світі. Його праці стали дороговказом для мільйонів вихователів, учителів, науковців, настільними книгами і дієвими помічниками в розв’язанні багатьох складних питань у роботі з дітьми.
Запрошуємо переглянути книжкову виставку «Василь Сухомлинський у вимірі століття».

       

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz