Понедельник, 06.05.2024, 15:27
Приветствую Вас Гость | RSS

Бібліотека Жовтоводського педагогічного коледжу

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Новини 5

1-2-3-4-5-6


 

2016 – ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ.        

           Указом Президента України від 16 листопада 2015 року №641 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Як зазначається в указі, таке рішення Президент схвалив з метою розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, а також забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору.

           Також мають бути проведені фахові конкурси, олімпіади та інші змагання з англійської серед педагогічних, науково-педагогічних працівників, учнів та студентів.
    У рамках року англійської мови буде проведено взаємний обмін учнями, студентами між навчальними закладами України та держав, у яких англійська є основною мовою спілкування.
          Також поетапно запроваджуватиметься сертифікація вчителів іноземних мов з метою визначення рівня володіння ними відповідною мовою та диференціації оплати праці залежно від фахового рівня володіння мовою.


Вивчайте англійську! Вдосконалюйте англійську!
Бібліотека училища пропонує прочитати художню літературу відомих письменників англійською мовою.
                    

                                                                                                                                          

 


 

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ!

                                                                                                                                                                                                                                     

Шановні викладачі, студенти та друзі бібліотеки!

Доводимо до Вашої уваги: на наступний (2016) рік бібліотекою училища передплачено  26 найменувань періодичних  на суму 13900 гр..                                                                 

Список основних періодичних видань, передплачених бібліотекою:

  1. Англійська мова в початковій школі.
  2. Всесвітня історія та культура.
  3. Все про бух. облік
  4. Дошкільне виховання.
  5. Дошкільний навчальний заклад.
  6. Дивослово.
  7. Дати і події.
  8. Завуч
  9. Жовтоводські вісті.
  10. Інформатика в школі.
  11. Інформаційний збірник МОНУ.
  12. Казна України.
  13. Методична скарбничка вихователя.                                                                                                                                                                                          
  14. Палітра педагога.
  15. Педагогічна майстерня.
  16. Початкова школа.
  17. Психолог.
  18. Психолог дошкілля.                                             
  19. Позакласний час.
  20. Пенсійний кур’єр.
  21. Праця і зарплата.
  22. Рідна школа.
  23. Розкажіть онуку.
  24. Рятувальник
  25. Урядовий кур’єр.
  26. Шкільна бібліотека

Запрошуємо до бібліотеки!


Радимо почитати на канікулах!

      Останнім часом щоразу частіше почали лунати голоси, що в Україні врешті-решт з’явилася справжня література, і чільний її представник – письменниця Люко Дашвар.  Цю авторку сміливо можна зарахувати до  сучасної української літератури. По-перше, її романи читають освічені люди. По-друге, у творах Дашвар не знайти  кітчу, псевдомистецтва та інших малоприємних явищ, які легко заковтують люди з низьким культурним рівнем. По-третє, немає тут шаблонності,  повторів та прогнозованості подальшого розвитку сюжету. Значний ріст популярності романів письменниці та великі обсяги видрукуваних та проданих книжок свідчать, про Ії актуальністьу сучасному літературному просторі.

Люко Дашвар - «На запах м’яса»
     
Ця книга помітно вирізняється серед інших: насичена порівняннями, цитатами, гарними українськими висловами, якими захоплюєшся. Мова письменниці, її стиль - дуже цікавий і своєрідний. Люко Дашвар справді може зачепити за живе, змінити твій світогляд і змушує задуматися над багатьма речами. В романі письменниця показує безглузді та нерозсудні вчинки, недосконалість людського буття, а також, безумовно, пропагує песимістичність.

      Майя – головна героїня роману «На запах м’яса». Це звичайна міська дівчина, підліток, яка, здавалось би, ще така наївна, сповнена протиріч, із таким складним характером, приїздить на хутір, де на неї чекає маса емоцій, насправді крутих поворотів в житті, які кардинально змінюють її ставлення до життєвих цінностей.

                                                                                    

 


      10 грудня 31-ш група була запрошена до читального залу на перегляд художнього фільму

«Моя мама Снігурочка».

Історія маленького безпритульного хлопчика, який просить у Діда Мороза для себе маму, не може не розчулити.  У ньому розкриті  ті цінності, яки повинні бути присутні у сучасному світі: доброта, співчуття, небайдужість. У кожної дитини – повинна бути мама! Дуже зворушлива, але правдива та реалістична  історія сьогодення.

     Перегляду фільму передував огляд літератури. Бібліотекар Тонких Г.В. презентувала нові книги класичної літератури, сучасної української літературі та світову літературу фентазі. Студенти отримали багато порад що почитати під час відпочинку, аби канікули пройшли з користю.

                                                                                                     


   З 7 по 12 грудня в педагогічному училищі проходить декада правових знань.

В читальному залі бібліотеки організована тематична виставка «Закон і право у твоєму житті». На виставці представлені основні законодавці документи : Конституція, Кодекси, Закони та багато іншої літератури з правознавства.

   10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла «Загальну декларацію прав людини» - перший в історії міжнародно – правовий документ, що проголосив основні право та свободи людини. Декларацію ратифікувало більшість держав світу, зокрема Україна. Принциповою засадою Декларації є рівність правового статусу людей. В Ії 30 статтях закріплені громадські, політичні, економічні, соціальні і культурні права людини мають загально визначений демократичний характер.

                                                                                                                                                                    

 


Літературний подіум: «Модна книга»

     03 грудня у читальному залі бібліотеки відбувся  цікавий захід : літературний подіум «Модна книга». Метою заходу було ознайомлення студентів з новими іменами та творами у сучасній український літературі, пропаганда книги та молодіжного читання.

     Бібліотекарі, викладачі та студенти 41-ш групи розповіли про свої враження та зміст прочитаних книг таких авторів, як Оксана Забужко, Дара Корній, Люко Дашвар, Ірен Роздобудьмо, Марія Матіос. Виявилось: що прочитані книги сподобались, запам’ятались и залишились у пам’яті студентів, тому дуже емоційно та схвильовано радили  іншим причитати сучасні, модні  та актуальні книги. Деякі книги супроводжувались яскравими буктрейлерами, які з метою реклами розкривали зміст книги.

      Не оминули увагою і класичну літературу. Студентам був запропанован огляд літератури «Ця стара нова класика» та вікторина  за книгою Антуан де Сент Екзюпері «Маленький принц».За активну участь у вікторині, та за більшу кількість правильних відповідей студенти 41-ш та 301-ш були нагороджені книгами.

    Читайте!!!

«Люди перестають мислити, коли перестають читати».Дені Дідро.

                                 

                                  

 


 

З 02 грудня 2015 року у читальному залі бібліотеки організована

виставка – реклама «Фентазі – forever!».

     Фентазі – жанр фантастичної літератури, оснований на використанні  міфологічних та казкових мотивів. На виставці представлені книги відомих авирів у стилі «фентазі»: Вольф Хольбайн «Месть нибелунгов», «Амулет дракона»; Бернард Хеннен «Меч эльфов»; Олександр Дыхнов «Рагнароди», «Шпага гроссместера».

     На допомогу рекламі сучасних творів у жанрі фентазі бібліотекою були використані ляльки Монстер Хай, які додали виставці неординарності та привернули неабиякий інтерес у студентів.  Запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку та обрати для себе цікаву книгу!

      Дякуємо викладачам Н.В. Іщенко та Л.А. Іщенко за надання ляльок Монстер Хай.

                                                                              

                                                           


 

Година пам’ті: “Україна, пам’ятай!

                           Світе, знай…»

«… замученим голодом,

безбожно похованим,

неоспіваним у молитвах,

неоплаканим…»

     Щорічно в останню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів та політичних репресій. З нагоди роковин Голодомору 1932-1933 р.р. жертвами якого стали мільйони українців бібліотека училища разом зі студентами 31-ш групи (Керівник групи Тиндик К.П.)  провели годину пам’ті “Україна, пам’ятай! Світе, знай…».  

  Найстрашніша, найжахливіша сторінка історії нашої країни. Вмирали сім’ї, вимирали села… Готувати і брати участь у таких заходах дуже важко. Але без знання історії – неможливе майбутнє. Від тих трагічних подій нас віддаляє вже багато років, але біль втрат не полишає нас.

    Студенти, що взяли участь у заході,  розповіли про причини та наслідки нечуваного в історії злочину, переглянули документальне відео. Надзвичайно емоційно та схвильовано були прочитані вірші присв’ячені темі голодомору.

    Окрема увага була приділена виставці літератури «Стражденний 33-й»,  на який представлені документи, альбоми та художня література, що детально розповідає про ті трагічні події.

                                                                                                         

 


              5 листопада в рамках декади української мови та літератури бібліотекою училища було проведено флешмоб:«Молодь читає Шевченка!»
Студенти 31-ш та 301-ш груп яскраво, виразно, майстерно читали твори Т.Г.Шевченка, чим вкотре довели, що молодь насправді знає і читає Кобзаря.Особливу увагу присутніх привернуло музичне виконання твору «Реве та стогне Дніпр широкий» студенткою 301-ш групи А.Чешко та пісня «Бандуристе, орле сизий» : Влад Селімов та Ольга Шарова

                                                

                                           

 


                             Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа!

               Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви і самовіддачі. Воєнні події початку 2014 року змусили переглянути ставлення українського суспільства до захисту Вітчизни і змінити дату святкування. Відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено свято –  День захисника України.

             Дорогі  друзі! Щиро вітаємо вас зі святом! Бажаємо  вам миру та спокою, добра та достатку вашим оселям, військовим – миру, мужності  та подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності!

                               Хай Покрова Пресвятої Богородиці оберігає всіх нас!

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz