Понедельник, 06.05.2024, 15:06
Приветствую Вас Гость | RSS

Бібліотека Жовтоводського педагогічного коледжу

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Новини 3

1-2-3-4-5-6


ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ З БІБЛІОТЕКОЮ

07 вересня група 12-Ш (кер. Л.Касянчук) була запрошена для проведення виховної години до бібліотеки. Студенти першого курсу були ознайомлені з «Правилами користування бібліотекою», фондом бібліотеки, електронними ресурсами, сайтом бібліотеки. Бібліотекарем Л.Овчаренко проведено огляд літератури з різних галузей знань. Студентам було продемонстровано різновидність літератури: підручники, художня література, періодичні видання, словники та довідкова література, електронні підручники.
Захід був спрямований на формування медіа – та інформаційної грамотності студентів. В ході заходу було звернено увагу на впровадження нових форм інформаційного та довідково-бібліографічного обслуговування.
Студенти першокурсники були запрошені до участі у заходах, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек:
- фото сесія «Відзначте бібліотеку своєю присутністю»;
- відео презентація «А щоб Ви порадили прочитати?».

    


ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА БІБЛІОТЕКИ

Початок нового навчального року. 07 вересня в бібліотеці коледжу для студентів 201-Д групи проведено заняття «Інформаційні джерела бібліотеки та їх використання під час самостійної роботи». Викладач Н. Гуржій , бібліотекарі Л. Овчаренко та Г.Тонких ознайомили студентів з наявними паперовими та електронними підручниками, відео матеріалами, довідково - інформаційним фондом. Було звернено увагу на специфіку роботи з періодичними виданнями, підкреслена важливість поєднання використання у навчанні традиційних та новітніх електронних джерел інформації, наголошено на необхідності читання художньої літератури. Після теоретичної частини уроку, були дані практичні завдання з використанням традиційних каталогів та картотек, а також ознайомлення з електронним каталогом бібліотеки, сайтом бібліотеки коледжу, сторінкою бібліотеки в Facebook.

         

Більше фото на facebook


ГОТУЄМОСЬ ДО ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ 

Літо…Чудова та яскрава пора року, буяння кольорів, сплеск емоцій, довгоочікуваний відпочинок. Але для студентів 31 – Ш та 201-Д груп це дуже відповідальний період. Літня педагогічна практика є необхідною складовою навчально – виховного процесу і не лише завершує практичне засвоєння отриманих знань, а й створює умови для активної реалізації набутих умінь у здійсненні виховної роботи.

Бібліотекою коледжу створена тематична виставка «Готуємось до практики». Виставка широко висвітлює різноманітні аспекти виховної роботи, організацію дозвілля, фізкультурно – оздоровчу діяльність дітей.

Запрошуємо ознайомитись з книжковою виставкою!


14 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ЄВРОПИ

Україна – єдина країна, яка відзначає День Європи, не будучи членом ЄС. Святкуючи День Європи, Україна демонструє своє тяжіння до європейських цінностей, започатковує нову успішну модель мірної співпраці між державами. Цей день черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном, а у серці і помислах кожного з нас. 
Запрошуємо переглянути книжкову виставку «Європа: історія, досвід, традиції».

 


"КАЛЕЙДОСКОП ПРИВІТАНЬ" ДО ДНЯ МАТЕРІ

В Украні завжди з великою шаною ставилися до матері. Тому Україна гаряче підтримала традицію святкування Дня Матері. 
«Мама – найдорожче, що є в нашому житті!» 
Бібліотека коледжу запрошує прийняти участь в акції «Калейдоскоп привітань» до Дня Матері та висловити слова вдячності своїм мамам за їх любов, ніжність та турботу.
vk.com/album-71733586_244869901 


ГОДИНА ПАМ'ЯТІ "ХАЙ ВІЧНИЙ ПАЛАЄ ВОГОНЬ"

У ці травневі дні ми відзначаємо Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Віддаємо данину пам’яті всім жертвам війни, по-особливому піклуватимемося про ветеранів, яких, на жаль, з кожним роком стає дедалі менше. 
З нагоди відзначення пам’ятних дат 4 травня в читальному залі бібліотеки відбулася година пам’яті “Хай вічний палає вогонь» за участю студентів 21-Д та 11-Д груп. Майже всім світом тривожно прокотилась Друга світова війна. Мільйони забраних життів. Загиблим не болить. А у живих продовжують кровоточити рани. 
Студенти згадали основні події з історії Другої світової, переглянули документальний фільм «Друга світова. Невідомі факти» та ознайомились з виставкою художньої літератури «Рядки, обпалені війною». 
Присутні за заході студенти погодились з думкою, що завжди треба берегти Мир на Землі. 


ВИСТАВКА-ПАМ'ЯТЬ "РЯДКИ,ОБПАЛЕНІ ВІЙНОЮ"

Буде грім салютів. 
І поруч з нами в димній вишині 
Повстануть ті близькі і незабуті, 
Хто назавжди лишився на війні. 
8–9 травня ми святкуємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у другій світовій війні, які нагадують прийдешньому поколінню, що найдорожче у світі – життя, свобода, мир. 
В ці дні ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам і учасникам війни. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. 
З нагоди відзначення пам’ятних днів бібліотекою коледжу експонується розгорнута книжкова виставка-пам’ять «Рядки, обпалені війною».

 


22 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ 

Немає у світі більш значущого і ємного слова, ніж Земля. Планета наша – Земля, Україна – наша рідна земля, а місце, де ми народилися – батьківська земля. 
День Землі: його мета - привернути увагу людей до необхідності вирішення екологічних проблем і зробити внесок кожного у поліпшення екологічної ситуації у світі. 
Ласкаво запрошуємо переглянути книжково – ілюстративну виставку 
«Земля – це дивна казка незбагненна…»  https://vk.com/album-71733586_244236897


ЧОРНОБИЛЬ, НЕ МАЄ МИНУЛОГО

"Чорнобиль, не має минулого" - назва презентації нових книг про Чорнобиль. 
20 квітня 2017 р., під час проведення виховної години «Чорнобильські дзвони», відбулася презентація книг С.Алексієвич «Чорнобильська молитва» та Л.Сирота «Прип’ятський синдром». 
Художньо – документальний роман білоруської письменниці Світлани Алексієвич, Нобелівської лауреатки 2015 року, говорить словами «маленьких людей» про катастрофу, що зруйнувала мільйони життів. Роман створено на основі інтерв’ю з очевидцями та потерпілими від Чорнобильської трагедії. 
Любов Сирота – талановита українська письменниця, до якої міжнародна слава прийшла після виходу творів про Чорнобильську трагедію. Через 30 років після надзвичайної екологічної катастрофи ХХ століття твори Л.Сироти видані на багатьох європейських мовах. ІЇ особиста біль та надії лягли в основу історії роману «Прип’ятський синдром». 
Пропонуємо прочитати ці твори! 


ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКАМИ КАПРАНОВИМИ

04.04.2017 року у Центральній бібліотеці м. Жовті Води відомі українські письменники та видавці брати Капранови (Дмитро та Віталій) презентували новий історичний роман «Забудь-річка». Бібліотекар коледжу Тонких Г.В. мала можливість відвідати презентацію та отримати задоволення та приємні враження від спілкування з письменниками. Також на зустрічі була можливість придбати книги, які були видані ними раніше. 
Відтепер у фонді бібліотеки є книги братів Капранових «Мальована історія незалежності України» та «Веселих свят» з автографами авторів. Вони поповнять ваші знання цікавими фактами та стануть яскравим наочним матеріалом при проведенні виховних годин. Запрошуємо ознайомитися з новими книгами братів Капранових.


ПОДАРУНОК БІБЛІОТЕЦІ

Книга – безцінний подарунок! І цей подарунок ми отримали від церкви «Живі Води». 32 книги поповнили фонд бібліотеки коледжу. Неодмінно перегляньте виставку подарованих книг і вже сьогодні ви знайдете для себе ту книгу, яка в подальшому неодмінно знадобиться під час відпочинку або навчання. Зверніть увагу на книгу Элинор Портер «Поллианна». Це зараз модна та актуальна книга для молоді. Також для вас безумовно зацікавлять книги : Цорн В. «Правила жизни»; Цорн В. «Пророки, цари и герои»; «Дитяча біблія у 365 оповіданнях».


СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ

Свято Великодня – глибоко символічне, бо навесні воскресає природа, люди радіють благій вісті, теплій днині та зустрічі з рідними, близькими. 
До найбільшого православного свята бібліотекою коледжу створено яскраву виставку – інсталяцію «Барви Великодня». Запрошуємо переглянути виставку та ознайомитися з історією виникнення Великодня, традиціями святкування в Україні та у світі. https://vk.com/album-71733586_243925906 


06.04.2017 РОКУ У ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ БІБЛІОТЕКИ ВІДБУЛАСЯ ЛІТЕРАТУРНА ГОДИНА «ВСЕ,ЩО ДУША ДОВІРИЛА СЛОВАМ»

В залі зібралися поціновувачі поетичного слова та поринули у світ прекрасної поезії всесвітньовідомих авторів. Чудова пора року та вік присутніх, надихав саме на інтимну лірику. Учасники заходу склали «поетичне полотно» з улюблених авторів та їх поезій. Студенти 11 –ш, 41-ш та 42-ш груп читали улюблені вірші О.Пушкіна, Л.Українки, О.Олеся, В.Сосюри, Л.Костенко, Є.Асадова, Р.Рождественского та багато інших. 
Не багато тих, хто стає відомими поетами, але багато хто, хоча б раз у житті намагалися складати власні вірші. Серед студентів коледжу є таки, у кого є талант та здібності створювати власну поезію. Пере аудиторією з власним віршем виступила студентка 42-ш групи В.Ковшар. 
Запрошені на захід студенти взяли участь у вікторині: «Впізнай автора». Прекрасним доповненням до літературної години стала жанрова виставка: «Поезія – це завжди неповторність».


ВІДБУЛОСЯ ЩОРІЧНЕ НАГОРОДЖЕННЯ НАЙАКТИВНІШИХ ЧИТАЧІВ БІБЛІОТЕКИ ЗА ПІДСУМКАМИ 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у навчанні та сподіваємось на подальше активне читання у бібліотеці коледжу!

 


ЗА ПІДСУМКАМИ 2016 - 2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ РЕЙТИНГ ВІДВІДУВАНЬ БІБІЛІОТЕКИ ГРУПАМИ КОЛЕДЖУ ВИГЛЯДАЄ ТАК:


ДОШКА ПОШАНИ 
ЧИТАЧІВ БІБЛІОТЕКИ КОЛЕДЖУ 

Традиційно щороку бібліотека коледжу складає рейтинг відвідувань та відзначає своїх найактивніших читачів. 
Цього року студенти відзначені за такими номінаціями: 
1. 201 – Д група (Керівник Балицька Н.М.) – «Найбільш читаюча студентська група». 
2. Пузанов В. студент 201-Д гр.. – «Найактивніший читач року». 
3. Мерунко Н., студентка 301- Д гр.. – «Найбільш читаюча староста коледжу». 
4. Тамаргалій Н., студентка 301- Д гр.. - «Найактивніша користувачка 
Інтернету в бібліотеці». 
5. Пилипенко Ю., студентка 11-Д гр.. – «Перспективна читачка». 
6. Шокотько Д., студентка 11-Ш гр.. – «Перспективна читачка». 
7. Гливенко Н. студентка 21-Ш гр.. – «За обізнаність і любов до книги». 
ВСІ СТУДЕНТИ, ЩО ВІДЗНАЧЕНІ НОМІНАЦІЯМИ, 
06.03 2017р. У ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ БУДУТЬ 
НАГОРОДЖЕНІ ГРАМОТАМИ. 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!


27 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

Театр завжди мав виключно важливе етичне і художнє значення, сприяв формуванню естетичного смаку, розширенню кругозору. Чи слухаємо ми оперу, чи насолоджуємося майстерністю і грацією артистів балету або з душевним трепетом стежимо за грою драматичних акторів, - ми завжди відчуваємо особливу атмосферу свята. 
Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня з 1962 року. 
В Україні театральне мистецтво бере початок з глибокої давнини, коли воно проявлялося в народних іграх, танцях, піснях і обрядах. 
Запрошуємо переглянути книжкову виставку «Свято Мельпомени». 
Мельпомена – муза у давньогрецькій міфології, символ сценічного мистецтва.

 


 

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ, ГОЛІВ ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ, АДМІНІСТРАЦІЇ КОЛЕДЖУ! 
Бібліотека коледжу складає список замовлень на придбання нової літератури. Чекаємо Вас з пропозиціями та порадам, запрошуємо переглянути та обговорити Каталоги видавництв.


21 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

Поезія входить у наше життя з дитинства. Вперше – під час маминої колискової, Далі поетичне слово через прості дитячі вірші проникає в таємниці людської душі. Минають роки і ми відкриваємо для себе всесвітньо відомих та геніальних поетів Шекспіра, Байрона, Гете, Пушкіна, Шевченка, Лесю Українку, Ліну Костенко, Цветаєву, Ахматову… 
У кожного з нас в житті бувають хвилини, коли хочеться відійти від поточних проблем і поринути в інший, неспокійний і хвилюючий світ – світ поезії. І, відкривши томик віршів улюбленого поета, ми починаємо відчувати і мислити по – іншому. 
21 березня — Всесвітній день поезії. Щиро вітаємо всіх з цим чудовим святом! Запрошуємо переглянути книжкову виставку «Поезія – це завжди неповторність».


09.03 – 10.03 – ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ 

У кожного народу існують цінності, які з плином часу не лише не втрачають свого значення, а продовжують залишатися надійною духовною опорою. Для України до таких цінностей належить творчість Тараса Григоровича Шевченка. Найвизначніший український поет Т.Шевченко (1814 – 1861) за іронією долі помер наступного дня після власного дня народження, проживши рівно 47 років. Для українського народу творчість Шевченка є дорогою і актуальною, тому дні його народження і смерті відзначаються по всій Україні. 
Запрошуємо переглянути книжкову виставку «Шевченкове слово вічне».


ЛІТЕРАТУРНО - МУЗИЧНА КОМПОЗИЦІЯ "БАРВИ РІДНОЇ МОВИ"

23 лютого в рамках декади Міжнародного дня рідної мови бібліотекарем Тонких Г.В. разом зі студентами 21- Д гр.. та 11 –Д гр.. була проведена літературно – музична композиція «Барви рідної мови». Метою заходу було пробудити почуття патріотизму та національної свідомості у студентів, виховувати почуття любові до рідної мови, рідного краю, до народної української пісні. Поетичні твори літератури, що виразно читали присутнім студенти, ніжно звучали у залі і вкотре доводили до присутніх красу і мелодійність української мови 
Збагачуючі свої знання української мови студенти відгадували загадки на кмітливість та гостроту розуму, тлумачили фразеологізми, завершували прислів’я. Гостинно приймали студенти фольклорний колектив «Знахідка» під керівництвом Маркової О.С. , який порадував присутніх чудовими українськими піснями.


ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ ВІКТОРИНИ

Бібліотекою коледжу підведено підсумок виставки – вікторини 
«МОВИ РІДНОЇ КРАСА». 
Вітаємо переможців! 
1 місце – Н.Гливенко. 21-ш гр.. 
2 місце – А.Мерунко. 302 –д. гр.. 
3- місце – П.Головко. 21-ш гр.. 
Вдячні всім, хто взяв участь у вікторині! 
Вивчайте рідну мову! Бережіть та звеличуйте українську мову!

 


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року. День рідної мови відзначає кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова – це безцінне надбання людства. Запрошуємо переглянути книжкову виставку!


ПРЕС - МОЗАЇКА

16 лютого в читальному залі бібліотеки була проведена інформаційна година «Прес - мозаїка», за участі студентів 21-ш гр.. (керівник групи Кучик Н.Л.). 
Захід був спрямований на ознайомлення студентів з інформаційними ресурсами бібліотеки: Інтернетом, сайтом бібліотеки, електронним та систематичним каталогами, тематичними картотеками, періодичними виданнями тощо. Бібліотекарем Овчаренко Л.П. були надані поради щодо правильного користування даними джерелами, зосереджена увага на великій кількості педагогічної преси, що стане в нагоді при проведенні виховних годин під час педагогічної практики. 
Отримані навички інформаційної культури сприятимуть самостійній роботі з інформаційними джерелами, полегшать навчальну діяльність студентів. Використання традиційних джерел інформації : тематичні картотеки, рекомендаційні списки, тематичні папки та інноваційних технологій: електронна довідка, електронний каталог, електронні підручники, стимулює користувачів до активного пошуку необхідної інформації для навчання та самоосвіти.


БІБЛІОТЕКА ЗАПРОШУЄ! 

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВІКТОРИНІ 
«МОВИ РІДНОЇ КРАСА». 
1 завдання: Впізнай автора. 
2 завдання: Допиши прислів’я. 

Відповіді надавати до бібліотеки обов’язково у паперовому варіанті із зазначенням : 
П.І.; № групи; датою і часом відповіді. 
ХТО ПЕРШИМ НАДАСТЬ НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ПРАВІЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ ОТРИМАЄ ПРИЗ. 
Вікторина триватиме 
З 16.02.2017р. по 23.03.2017р.


 З ДНЕМ УСІХ ЗАКОХАНИХ! 

Хочемо привітати вас, любі наші читачі, найтеплішими 
і найщирішими словами! 
Кохання… Найсвітліше, найпрекрасніше почуття. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, композитори, поети.. Найромантичніше це невичерпне почуття оспівано у літературних творах. 
Запорошуємо переглянути виставку «Любов, оспівана в віках…»


СТОП КАДР: БІБЛІОТЕКА - ОСОБЛИВИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА НАВЧАННЯ


ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ!

Бібліотека коледжу отримала перші номери передплатних видань 2017р.

Запрошуємо до бібліотеки для ознайомлення з новинками педагогічної преси!


29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Бій під Кру́тами — бій, що відбувся 16 (29 січня) 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова (згодом за свою жорстокість та свавілля страченого більшовиками) та загоном з київських курсантів і козаків " Вільного козацтва", що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. 
Крути стали початком нової доби в історії України. Бо саме вони засвідчили: власну державу треба захищати зі зброєю в руках. І саме та обставина, що мученицьку смерть в ім’я України прийняли її юні діти, робить цю подію такою болюче-нестерпною, що не піддається забуттю. 
ЗАПРОШУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ КНИЖКОВУ ВИСТАВКУ: «ВОНИ БУЛИ ЯК ГОЛОС УКРАЇНИ».


22 січня – День Соборності та Свободи України 

«…Вийшли люди на майдан Софії, 
Де колись лунала княжа слава, 
Хтось сказав: «Сповнились ваші мрії! 
Україна вільна вже Держава!» 
Хтось сказав, і всі почули люди, 
З Київа аж по самі Карпати: 
«Україна Є, була і буде» 
Вже її нікому не здолати!...» 
Л.Храплива 

З метою відзначення Дня Соборності та Свободи України, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди щорічно саме в цей день, в Україні святкують День соборності, починаючи з 1919 року, який приурочений до дня проголошення Акту злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). 
Акт злуки (возз’єднання) УНР і ЗУНР, що відбулося у 1919 році. належить до тих небагатьох найвизначніших в історії нашого народу звершень. Він не лише значно сприяв розвитку національної свідомості українців, формуванню української політичної нації, її консолідації, а й перетворився на реальний фактор політичної боротьби всіх поколінь українських патріотів за суверенну соборну Українську державу – до її відродження й сучасної розбудови включно. І хоча соборність виявилась тоді незавершеною, день 22 січня 1919 р. назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності. 
Запрошуємо переглянути книжкову виставку: «Соборна, вільна, сильна!»
 


ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ 2017

Одним з найбільш інтенсивних і динамічних етапів гартування особистості педагога – є навчання у виші. Не тільки дати знання, а й сформувати високу професійну компетентність майбутньої діяльності - таке завдання сучасного ВНЗ. 
У цьому процесі викладачам та студентам неоцінену допомогу надають фахові періодичні видання. Тому бібліотека нашого коледжу щорічно передплачує велику кількість журналів та газет.


 


РІК ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ 

« 2017 рік оголошено роком Японії в Україні» – Президент П.Порошенко. 
Останнім часом одним з найкрупніших інвесторів в Україні є Японія. Саме тому окрім офіційних візитів президента України, було оголошено роком Японії в Україні. Це рішення направлено на укріплення стосунків між державами та зміцнення стосунків в економічному та політичному секторі. Така позиція през

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz